بهترین جراح بینی گوشتی در قزوین

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

بهترین جراح بینی گوشتی در قزوین

قبل از آن که به دنبال بهترین جراح بینی گوشتی باشیم ابتدا باید درباره بینی گوشتی، تفاوت جراحی بینی گوشتی و استخوانی و همینطور چگونه موفق بودن عمل بینی گوشتی، اطلاعات کسب کنیم تا خود نیز در انتخاب جراح بینی خوب وتصمیم دررابطه با عمل، نقش بیشتری نیز ایفا کنیم.

بینی گوشی چگونه است؟

بسیاری از افراد سوال می کنند از کجا متوجه شویم که بینی گوشتی است؟ بینی گوشتی چیست؟ برای پاسخ به این سوالات باید آناتومی بینی گوشتی را بدانیم تا بتوان تا حدی بینی گوشتی و استخوانی را تشخیص دهیم و با آگاهی به سراغ بهترین عمل بینی برویم.

استخوان بینی

هر انسان دارای دو استخوان بینی است که در قسمت فوقانی وسط صورت قرار دارد. استخوان بینی معمولا کوچک و مستطیلی است که در افراد مختلف،متفاوت است.

بینی دارای سه لایه است، لایه داخلی در انتهای بینی قرار داشته و به غضروف نوک بینی می رسد.

نمونه جراحی بینی دکتر صفدریان

زمانی که پوست نوک بینی دارای چربی بیشتر و همینطور ضخیم تر باشد، بینی گوشتی می باشد.

کدام بینی برای جراحی مناسب تر است؟

بیشتر مردم فکر می کنند ،بینی استخوانی برای عمل بهتر است.اما بینی که پوست بهتری داشته باشد، برای جراحی بینی بهتر است.

بیشتر بخوانید
جراحی انحراف بینی در قزوین

اگر در نوک آن بینی گوشتی پوستی ضعیفی باشد ، برای عمل بینی مناسب نیست.بینی های گوشتی غضروف ضعیفی داشته و قابل انعطاف هستند اما برخی به این صورت نیستند.

به طور کلی جراحی بینی گوشتی سخت تر ازعمل بینی استخوانی است. زیرا پوستی که انعطاف بیشتری و یا پوستی با کیفیت پایین تر هستند، سخت تر از دیگر بینی ها عمل می شوند.

جراحی بینی گوشتی نیز می تواند به بهترین حالت عمل شود اما باید توسط بهترین جراح بینی انجام شود تا نتیجه مطلوب دریافت گردد.

بهترین-جراح-بینی-گوشتی

بهترین-جراح-بینی-گوشتی

تجربه عمل بینی گوشتی

بسیاری از افراد می گویند بینی گوشتی بعد از عمل خوب درنمی آید و یا اینکه نتیجه عمل برمی گردد و قابل بازگشت است.

همه ی این موارد به دکتری که بینی را عمل کرده و همکاری بیمار برمی گردد و همین طور بررسی های قبل از عمل بینی.

مهمترین هدف در جراحی بینی

مطابقت داشتن بینی با باقی اعضای صورت پس از عمل

جراحی بینی از حساس ترین جراحی هامی باشد که نیازمند تبحر بالای متخصص می باشد. دکتر فرشید صفدریان متخصص گوش و حلق و بینی در قزوین مشاورات قبل از جراحی بینی را برای بیماران خود ارائه می دهد تا اطلاعات لازم را در این زمینه به دست آورد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

جراحی بینی گوشتی موفق

جراحی بینی گوشتی یا بزرگ انواع مختلفی دارند، در برخی از آن ها بینی دارای منافذ زیاد و فعالی می باشد و غدد چربی زیادی هم دارند، معمولا به این افراد توصیه می شود رژیم غذایی کم نمک داشته باشند و یا تحت نظرمتخصص پوست باشند.

بیشتر بخوانید
عمل بینی و آلرژی

در برخی، غدد چربی فعالیت کمتری داشته اما پوستی ضخیم تر ی دارند، در این افراد رینوپلاستی بسیار خوب انجام می شود.

در موارد دیگری ممکن است جراح فضای خالی را پرکرده و پوست بینی را به غضروف برگرداند تا بافت و چربی اضافی در نوک بینی جمع نشود.

بنابراین برخلاف تصور عموم مردم، عمل بینی های بزرگ یا گوشتی برگشت پذیر نیست.

اما ممکن است رینوپلاستی در بینی های بزرگ در مردان نسبت به زنان با موفقیت کمتری همراه باشد، به این دلیل که پوست مردان،ضخامت بیشتری دارد.

بنابراین در مشاوره های قبل از جراحی ، تمام این موارد بررسی شده و تصویر برداری، آنالیز پوست و.. به خوبی انجام می شود و یک جراح خوب بینی با آگاهی و تجربه کافی عمل بینی گوشتی را انجام می دهد.

مقالات مرتبط:

نحوه خوابیدن بعد از عمل بینی

نحوه چسب زدن بینی پس از جراحی

هزینه عمل بینی استخوانی در سال ۹۸

دکتر-صفدریان

دکتر فرشید صفدریان، فوق تخصص (فلوشیپ) جراحی بینی و سینوسدر قزوین هستند، در سال ۱۳۷۰ در رشته پزشکی قبول شد و دکترای عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی کسب کرد، دوره تخصص خود را در دانشگاه علوم پزشکی گیلان در شهر رشت گذراند و از سال ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۵ دوره رزیدنتی را طی نمود، ایشان از سال ۱۳۸۵ برای گذارندن طرح در دانشگاه قزوین مشغول شد و در حال حاضر عضو هیئت علمی علوم پزشکی قزوین می باشد.

پاسخ

یک × 3 =

Call Now Buttonتماس با پزشک