ترمیم بینی در قزوین

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]

ترمیم بینی در قزوین

آیا می دانید ترمیم بینی به چه دلایلی انجام می شود؟ در صورتی که تمایل دارید با این موضوع آشنا شوید با ما همراه باشید تا دکتر صفدریان متخصص گوش و حلق و بینی در این رابطه توضیحات لازم را بدهند.

ترمیم بینیاز مشکلاتی که امروزه بسیار شایع است بیمارانی هستند که عمل جراحی بینی را انجام داده اند و به پزشک دیگری برای عمل ثانویه یا ترمیم بینی مراجعه می کنند و پزشک باید در پذیرش این بیماران به یک سری نکتی توجه کند که عبارتند از:

  • از زمان عمل چقدر می گذرد؟ معمولا پزشکان عمل ثانویه یا ترمیم بینی را از ۶ تا ۱۲ ماه پس از عمل اولیه انجام می دهند به این دلیل که تورم و ضایعتی که در اثر جراحی بینی به وجود آمده کاملا از بین برود و بینی شکل نهایی خودش را به دست آورد.
  • پس از اینکه شکل نهایی بینی ایجاد می شود متخصص گوش و حلق و بینی بهتر می تواند که کدام تکنیک درمانی را برای بیمار اجرا کند.

گاهی اوقات بیمارانی به متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه می کنند که بینی آنها پس از نخستین جراحی بینی مشکلی ندارد و تنها فرم بینی خود را دوست ندارند و پذیرش این بیماران نیاز به دقت فراوانی دارد زیرا گاهی این افراد مشکلات روحی دارند و جراح بینی باید دقت لازم را برای انتخاب این دسته از بیماران برای ترمیم بینی داشته باشد اما عمده بیمارانی که تمایل به انجام ترمیم بینی دارند بیمارانی هستند که دچار بدشکلی های بینی پس از جراحی بینی هستند و کاملا مشخص است توسط افراد غیرماهر و غیرمجرب تحت عمل بینی قرار گرفته اند مثلا ممکن است یک تکنسین این شخص را عمل کرده باشد.

بیشتر بخوانید
گچ بینی

ترمیم بینی از حساس ترین جراحی هامی باشد که نیازمند تبحر بالای متخصص می باشد. دکتر صفدریان متخصص گوش و حلق و بینی در قزوین مشاورات قبل از ترمیم بینی را برای بیماران خود ارائه می دهد تا اطلاعات لازم را در این زمینه به دست آورد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

چه بیمارانی برای ترمیم بینی مراجعه می کنند؟

بیمارانی که برای ترمیم بینی مراجعه می کنند معمولا سه دسته هستند که عبارتند از:

  • یک دسته از این بیماران مشکلات تنفسی پس از نخستین جراحی بینی دارند یا از گرفتگی متناوب بینی شکایت دارند.
  • دسته دیگر از این بیماران دچار دفرمیته و بدشکلی های بینی هستند و نیاز است ترمیم بینی را تحت نظر متخصص گوش و حلق و بینی مجرب انجام دهند. دکتر فرشید صفدریان متخصص گوش و حلق و بینی ترمیم بینی را به بهترین شکل انجام می دهند.
  • گروه دیگر از بیماران که خواهان ترمیم بینی هستند هم از لحاظ تنفسی مشکل دارند و هم دچار دفرمیته یا بدشکلی های بینی هستند. طبیعتا اصلاح بینی این دسته از بیماران با سختی و مشکلات بسیاری همراه است زیرا غضروف های حمایتی و تنفسی در این بیماران به دلایل مختلف اعم از به کار بردن تکنیک نامناسب حین عمل جراحی، عفونت های پس از عمل بینی یا مراقبت های نادرست بیمار از بین رفتند و جراح بینی لازم است از غضروف هایی که در قسمت های دیگر بدن است، غضروف حمایتی درست کند و در بینی این افراد قرار بگیرد تا هم بدشکلی های بینی و هم مشکلات تنفسی این افراد برطرف شوند.
بیشتر بخوانید
جراحی بینی فانتزی در قزوین

توجه به این نکته حائز اهمیت است که عمل ترمیم بینی در تمام جوامع بشری حتی کشورهای پیشرفته بخشی از عمل های زیبایی را شامل می شود. در صورتی که عمل بینی توسط متخصص گوش و حلق و بینی حاذق و با تکنیک های درست انجام شود نیاز به عمل ثانویه بینی یا ترمیم بینی کاهش می یابد.

تعدادی از نمونه کارهای دکتر صفدریان متخصص گوش و حلق و بینی:

دکتر-صفدریان

دکتر فرشید صفدریان، فوق تخصص (فلوشیپ) جراحی بینی و سینوسدر قزوین هستند، در سال ۱۳۷۰ در رشته پزشکی قبول شد و دکترای عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی کسب کرد، دوره تخصص خود را در دانشگاه علوم پزشکی گیلان در شهر رشت گذراند و از سال ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۵ دوره رزیدنتی را طی نمود، ایشان از سال ۱۳۸۵ برای گذارندن طرح در دانشگاه قزوین مشغول شد و در حال حاضر عضو هیئت علمی علوم پزشکی قزوین می باشد.

پاسخ

نوزده + 17 =

Call Now Buttonتماس با پزشک