جراحی افتادگی بینی در قزوین

جراحی افتادگی بینی در قزوین

رینوپلاستی یا جراحی بینی یکی از روش های جراحی زیبایی محبوب در میان عموم مردم محسوب می شود که افراد به دلایل متفاوتی به جراحی قوز بینی، جراحی انحراف بینی یا افتادگی بینی اقدام می کنند و هدف همه آنها دستیابی به ظاهری زیبا و طبیعی می باشد. بنابراین لازم دیدیم در این مقاله درباره جراحی افتادگی بینی و نوع عملکرد آن مطالبی را برای شما ارائه دهیم پس در ادامه با ما همراه باشید.

افتادگی بینی چیست؟

زمانی که نوک بینی به سمت پایین باشد یا دچار افتادگی باشد، به ویژه زمانی که فرد لبخند می زند می تواند ظاهر ناخوشایندی در چهره او ایجاد کند. در چنین شرایطی جراحی بینی می تواند موجب ایجاد چهره ای متعادل و جذاب در فرد شود.

جراحی افتادگی بینی

رینوپلاستی می تواند با تقویت نوک بینی و دادن ظاهری طبیعی به آن سبب شود تا شکل بینی از هر زاویه ای با سایر اجزای صورت متعادل باشد  و بسیاری از افراد به این نتیجه رسیده اند که نتایج خوب رینوپلاستی عمدتا معطوف به بهبود افتادگی های نوک بینی می باشد. در بسیاری از افراد، غضروف نوک بینی به طور ارثی ضعیف است و نیاز به تقویت دارد. در بیمارانی که پوست بینی آنها ضخیم است یا افتادگی بینی دارند معمولا این مشکلات حین جراحی بینی از طریق تقویت غضروف نوک بینی تقویت می شود ور در صورتی که جراحی بینی به درستی انجام نگیرد می تواند منجر به تغییرات نامطلوب در ظاهر بینی چندین ساال پس از عمل بینی شود.

جراحی بینی از حساس ترین جراحی هامی باشد که نیازمند تبحر بالای متخصص می باشد. دکتر فرشید صفدریان جراح بینی در قزوین مشاورات قبل از جراحی بینی را برای بیماران خود ارائه می دهد تا اطلاعات لازم را در این زمینه به دست آورد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

مراحل جراحی افتادگی بینی

انجام جراحی نوک بینی بدون ایجاد تغییرات در سایر قسمت های بینی بسیار عمل دشواری می باشد و نیازمند تخصص بالای جراح بینی است تا بهترین نتیجه حاصل شود و رضایت بیمار جلب شود.

جراحی بینی
جراحی بینی

عملکرد جراحی افتادگی بینی عمدتا به این صورت است که در ابتدا جراح بینی، نوک بینی و طول بینی را به بهترین شکل اصلاح و تثبیت می کند و نیازمند هنر بالای جراح بینی است که بتواند با استفاده از پیوندهای مناسب، عرض و شکل نوک بینی را به شکلی طبیعی درآورد.

جراحی افتادگی بینی ممکن است ساده به نظر برسد اما نیازمند مهارت و شکیبایی بالای جراح بینی است که دکتر فرشید صفدریان جراح بینی در قزوین، جراحی افتادگی بینی را به بهترین شکل ممکن برای بیماران خود انجام می دهند. اغلب بیمارانی که فقط جراحی افتادگی بینی را انجام می دهند فرآیند بهبودی آنها معمولا کوتاه است و میزان تورم در آنها هم کمتر است به طوری که سریع تر می توانند به محل کار خود بازگردند.

نتیجه گیری

همانطور که بیان کردیم برخی افراد به دلیل افتادگی بینی نسبت به جراحی بینی اقدام می کنند و در صورت انجام آن به طور صحیح توسط جراح بینی بهترین نتیجه حاصل می شود. همچنین این نوع جراحی بینی نسبت به رینوپلاستی کامل  دوره نقاحت کوتاه تری دارد و فرد پس از مدت کوتاهی می تواند به محل کار خود بازگرددیا به فعالیت های روزانه سابق خود بپردازد. عزیزانی که در اهواز سکونت دارند می توانند جهت انجام جراحی افتادگی بینی به بهترین جراح بینی در قزوین مراجعه نمایند.

پاسخ