جراحی بینی در بارداری

جراحی بینی در بارداری

جراحی بینی در بارداری یکی از مهمترین موضوعات جراحی زیبایی بینی است که ما در این مقاله به آن اشاره خواهیم کرد.

بسیاری از زنان در مورد جراحی بینی قبل از بارداری و برخی دیگر درباره جراحی بینی بعد از بارداری سوال هایی را مطرح می کنند. این افراد می توانند این مقاله را بخوانند تا پاسخ به سوالات خود را دریافت کنند.

از آنجا که جراحی بینی جراحی ضروری  نیست، فرد زمان کافی برای تحقیق در رابطه با جراحی زیبایی بینی و انخاب یک جراح بینی حاذق و باتجربه را  دارد.

جراحی-بینی-در-بارداری
جراحی-بینی-در-بارداری

افرادی که در دوران بارداری به یک متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه می کنند، باید بدانند که رینوپلاستی در طول دوران بارداری به شدت ممنوع می باشد و جراح بینی در این دوران عمل جراحی بینی را انجام نخواهد داد. به همین دلیل است که  آزمایش خون به منظور تشخیص  بارداری برای خانم هایی که قصد دارند تحت عمل جراحی زیبایی بینی قرار گیرند ضروری می باشد.

دلیل ممنوعیت جراحی بینی در بارداری این است که  در جراحی بینی باید از دارو، آرامبخش و … استفاده شود  که این داروها می توانند بر رشد جنین تاثیر بگذارد.

جراحی بینی قبل از بارداری

یکی از سؤالات پرطرفدار این است که چه مدت رینوپلاستی، خانم ها مجاز به باردار شدن هستند؟ زمان مناسب برای باردار شدن پس از جراحی بینی چه زمانی است؟

باید گفت که بیمار می تواند قبل از شروع بارداری به جراحی زیبایی بینی بپردازد و دو ماه پس  از عمل جراحی زیبایی بینی می تواند باردار شود، اما متخصص گوش و حلق و بینی معمولا به بیمار توصیه می کند که تا یک سال پس از جراحی زیبایی بینی باردار نشود.

جراحی بینی از حساس ترین جراحی هامی باشد که نیازمند تبحر بالای متخصص می باشد. دکتر فرشید صفدریان متخصص گوش و حلق و بینی در قزوین مشاورات قبل از جراحی بینی را برای بیماران خود ارائه می دهد تا اطلاعات لازم را در این زمینه به دست آورد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

جراحی بینی بعد از بارداری

خانم ها می توانند 2 ماه پس از زایمان عمل رینوپلاستی را  انجام دهند، اما ما توصیه می کنیم ر دوران شیردهی اقدام به جراحی زیبایی بینی نکنند تا مشکلی برای فرزندشان پیش نیاید.

تاثیر بارداری بر جراحی بینی چیست؟

لازم به ذکر است که زنان در دوران بارداری تغییرات قابل توجهی از جمله تورم بینی، ضخیم شدن دیواره بینی و…دارند. اما نگرانی وجود ندارد. پس از بارداری، بینی به حالت قبلی باز می گردد و بارداری هیچ تاثیری بر ظاهر بینی ندارد.

عوارض جراحی بینی چیست؟

افرادی که میخواهند عمل جراحی زیبایی بینی انجام دهند و در مورد عوارض آن سوال می کنند، باید بدانند که اگر به جراح بینی حاذق و باتجربه مراجعه کنید و قبل و بعد از عمل مراقبت های لازم را انجام دهید، هیچ مشکلی نخواهید داشت.

تنها عوارض جانبی جراحی زیبایی بینی، تورم، کبودی و گرفتگی بینی است که طبیعی است و در طول زمان حل خواهد شد و نگرانی وجود ندارد.

هزینه جراحی بینی چقدر است؟

هزینه جراحی بینی با فاکتورهای متعددی از جمله دستمزد جراح بینی، هزینه بیمارستان و بیهوشی، هزینه آزمایشات و … بستگی دارد.

نعدادی از نمونه کارهای دکتر فرشید صفدریان متخصص گوش و حلق و بینی در قزوین:

پاسخ