جراحی بینی طبیعی در قزوین

جراحی بینی طبیعی در قزوین

بسیاری از بیمارانی که به دکتر فرشید صفدریان متخصص گوش و حلق و بینی در قزوین مراجعه می کنند خواهان جراحی بینی طبیعی هستند. در این مقاله به بررسی جراحی بینی طبیعی می پردازیم.

 هدف از جراحی بینی یا رینوپلاستی بهبود بخشیدن به ظاهر بینی می باشد به طوری که با سایر اجزای صورت متناسب باشد. از طریق جراحی بینی می توان نوک بینی را جمع کرد و افتادگی آن را برطرف کرد. همچنین سوراخ های بینی را در صورت بزرگ بودن بیش از حد یا عدم تقارن می توان کوچکتر کرد.

نمونه جراحی بینی دکتر صفدریان 

ملاک های زیبایی در چهره

جراح بینی باید با ملاک های زیبایی در چهره افراد آشنا باشد و بتواند بین بینی و سایر اجزای صورت تناسب مناسبی برقرار سازد. همچنین  پزشک باید علاوه بر زیبایی ظاهری بینی به جنبه های درمانی آن هم توجه کند و مشکلاتی از قبیل پولیپ بینی و مشکلات تنفسی هم در جراحی بینی برطرف کند.

 

جراحی بینی از حساس ترین جراحی هامی باشد که نیازمند تبحر بالای متخصص می باشد. دکتر صفدریان متخصص گوش و حلق و بینی در قزوین مشاورات قبل از جراحی بینی را برای بیماران خود ارائه می دهد تا اطلاعات لازم را در این زمینه به دست آورد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

انواع مدل های بینی

1-   جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی دارای قوس زیاد و سربالا می باشد و برای هر فردی مناسب نیست. این مدل بینی بیشتر برای افرادی که دارای بینی استخوانی هستند مناسب می باشد زیرا در صورت گوشتی بودن بینی و ضخیم بودن پوست روی بینی، پس از جراحی بینی به سبک فانتزی، بینی ظاهر زیبایی به دست نمی آورد و ممکن است فرد بخواهد عمل ترمیم بینی را انجام دهد که کاری دشوار است.

همچنین این مدل برای آقایان مناسب نیست و بیشتر آقایان تمایل به جراحی بینی طبیعی دارند.

 

2-   جراحی بینی نیمه فانتزی

در این مدل، نوک بینی کمی سربالاست و حالت خوکی شکل ندارد. این مدل هم بیشتر در میان خانم ها شایع است.

3-   جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی معمولا برای از بین بردن ایرادات جزئی در بینی و بهبود ظاهر فرد به کار می رود. در جراحی بینی طبیعی میان اجزای صورت به صورت طبیعی تناسب مناسبی برقرار می شود در صورت تبحر جراح بینی بیمار پس از عمل بینی مشکلاتی مانند مشکلات تنفسی را ندارد.

همچنین این مدل نسبت به مدل های دیگر در میان آقایان طرفداران بیشتری دارد.

انتخاب نامناسب مدل بینی

بسیاری از افراد هنگام  مراجعه به  متخصص گوش و حلق و بینی اصرار به انجام جراحی بینی به سبک فانتزی دارند در صورتی که لازم است قبل از جراحی بینی با جراح بینی مشورت کنند و بهترین مدل را برای بینی خود انتخاب کنند.

مدل بینی باید متناسب با چهره فرد باشد و باعث بهبود زیبایی اش شود. در صورتی که گاهی کوچک شدن بیش از حد بینی و شیب زیاد آن می تواند به دلیل عدم هماهنگی با سایر اجزای صورت، فرد را زشت جلوه دهد. بنابراین توجه به این نکات قبل از جراحی بینی ضروری می باشد.

تعدادی از نمونه کارهای دکتر فرشید صفدریان متخصص گوش و حلق و بینی در قزوین:

 

 

 

پاسخ