هزینه عمل بینی گوشتی در سال ۹۸-۹۹

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 8 میانگین: 3.1]

هزینه عمل بینی گوشتی در سال ۹۹-۹۸

بینی گوشتی بینی هایی بوده  که در قسمت پایینی بینی دارای پوستی ضخیم و چربی زا هستند. در این مقاله با مشخصات بینی های گوشتی و هزینه عمل جراحی آن آشنا می شویم. بهترین جراح بینی قزوین :برخی مشخصات بینی های گوشتی عبارتند از: پوست ضخیم و چرب نوک بینی، غضروف پهن و بزرگ جلوی بینی، بافت همبند زیاد در زیر پوست، غضروف های بزرگ و قطور پایینی کناری، بافت ضعیف غضروفی دارای حالت ارتجاعی می باشند. معمولا افرادی که می خواهند بینی گوشتی خود را عمل کنند سوال می کنند که هزینه عمل بینی گوشتی در سال جدید چقدر است.

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی

هزینه عمل بینی گوشتی

عواملی که بر هزینه های جراحی بینی اثر می گذارد عبارتند از:

  • تجربه جراح: تجربه، مهارت و سابقه کاری جراح روی هزینه های عمل تاثیر می گذارد. زیرا جراحی که سال ها عمل جراحی بینی انجام داده با چالش های هنگام عمل بینی آشنا است، بنابراین هزینه بالاتری را دریافت می کند.
  • نوع بینی : بینی افراد سهم بسزایی در تعیین هزینه عمل جراحی دارد. افراد با بینی های گوشتی هزینه بیشتری بابت عمل جراحی پرداخت می کنند، همچنین عمل ترمیمی که توسط پزشک دیگری انجام شده معمولا هزینه بیشتری دارد.
  • منطقه جغرافیایی: هزینه جراحی بینی با توجه به منطقه جغرافیایی گوناگون است.
  • مرکز خدمات درمانی: محلی که جراحی انجام می گیرد نیز بسیار موثر است.
بیشتر بخوانید
بهترین جراح بینی گوشتی در قزوین

در بینی های گوشتی با پوست ضخیم عمل جراحی کمی دشوارتر و پیچیده تر است. مشخص شدن تغییرات در بینی های گوشتی بسیار مشکل بوده زیرا خطوط تیز و زاویه ها در زیر یک پوشش ضخیم به خوبی و آسانی نمایان نمی شود. به علت سختی عمل بینی گوشتی معمولا هزینه آن از عمل جراحی استخوانی بیشتر می باشد.

جراحی بینی گوشتی چگونه است؟

در عمل بینی های گوشتی مهمترین کار کاهش بافت از یک قسمت و افزودن بافت به قسمت دیگر می باشد. بافت افزودنی معمولا از غضروف تیغه بینی بوده و در موارد خاص که تیغه بینی غضروفی ندارد از غضروف گوش بدون آسیب رسیدن به ظاهر آن، استفاده می شود. آنچه که از غضروف بینی کم یا زیاد شده باعث جمع تر شدن نوک بینی، تقویت پایه ی بینی، موجب کشش بینی و زیبایی و دوام عمل بینی می شود.

نحوه جراحی بینی گوشتی به صورت حرفه ای نیاز به تخصص و مهارت بالایی می باشد . دکتر فرشید صفدریان جراح بینی در قزوین و فوق تخصص(فلوشيپ)جراحي بيني و سينوس می باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

پس از عمل بینی گوشتی چه مراقبت هایی لازم است؟

مدت زمان عمل بینی گوشتی حدود ۲ الی ۳ ساعت طول است و این مدت بسته به نوع عمل و نوع بینی متفاوت می باشد. بیمار پس از عمل در صورت نرمال بودن شرایط عمومی بدنش می تواند ۶ الی ۸ ساعت بعد از عمل مرخص شود. پس از عمل جراحی بینی های گوشتی مراقبت های زیر لازم است:

  • استفاده از کمپرس سرد تا دو روز پس از عمل بینی
  • برخی از علایم مانند کبودی دور چشم، احساس درد در گلو و ترشحات خونی تا چند روز بعد از عمل، طبیعی است.
  • از وارد شدن ضربه به بینی جلوگیری کنید.
  • رفتن به استخر، سونا، جکوزی، پرش از ارتفاع و آفتاب گرفتن تا ۲ ماه ممنوع می باشد.
  • برای استفاده از مسکن ها با پزشک متخصص مشورت کنید.
  • به مدت ۲ هفته بعد از عمل می توانید پیاده روی کنید و انجام ورزش های سنگین را به ۲ ماه بعد موکول کنید.
بیشتر بخوانید
عمل بینی در قزوین

دکتر-صفدریان

دکتر فرشید صفدریان، فوق تخصص (فلوشیپ) جراحی بینی و سینوسدر قزوین هستند، در سال ۱۳۷۰ در رشته پزشکی قبول شد و دکترای عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی کسب کرد، دوره تخصص خود را در دانشگاه علوم پزشکی گیلان در شهر رشت گذراند و از سال ۱۳۸۱ تا ۱۳۸۵ دوره رزیدنتی را طی نمود، ایشان از سال ۱۳۸۵ برای گذارندن طرح در دانشگاه قزوین مشغول شد و در حال حاضر عضو هیئت علمی علوم پزشکی قزوین می باشد.

پاسخ

چهار + دو =

Call Now Buttonتماس با پزشک